Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów (OZE) / Land Manager

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres:
Dział rozwoju projektów
Rozpocznij:
od zaraz
Lokalizacja:
Województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, śląskie

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie wskazanych przez Prokon nieruchomości gruntowych pod budowę parków wiatrowych, fotowoltaicznych, hybrydowych i magazynów energii;
  • Aktywne prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżaw gruntów;
  • Udział w spotkaniach z lokalną społecznością oraz samorządami.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie umiejętności negocjacyjne;
  • Dobra organizacja pracy własnej i systematyczność w działaniu;
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem;
  • Dyspozycyjność – praca mobilna poza biurem (60-70 % czasu);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie i kreatywność w działaniu;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa z zakresu obrotu nieruchomościami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju w przyszłościowej branży odnawialnych źródeł energii;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu na etapie wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, komórka, samochód służbowy);
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet medyczny.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres: polska(at)prokon.net