Specjalista/specjalistka ds. administracyjno-finansowych

Zapraszamy do rekrutacji

Zakres:
Dział rozwoju projektów
Rozpocznij:
od zaraz
Lokalizacja:
Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu finansowego i działu rozwoju projektów,
  • obsługa korespondencji
  • sporządzanie i aktualizacja zestawień
  • współpraca z organami administracji publicznej i kontrahentami

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość programów graficznych (np. gimp, photoshop) i programów typu CAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w perspektywicznej branży odnawialnych źródeł energii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny
  • udział w szkoleniach i zajęciach językowych

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym