Koordynator/ka Projektów OZE

Zapraszamy do rekrutacji

Zakres:
Dział rozwoju projektów
Rozpocznij:
od zaraz
Lokalizacja:
Gdańsk/Poznań

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem przygotowania dokumentacji celem rozwoju projektów parków wiatrowych, fotowoltaicznych i magazynów energii;
  • Koordynacja podwykonawców zaangażowanych w rozwój projektów;
  • Aktywne prowadzenie negocjacji z właścicielami nieruchomości;
  • Udział w spotkaniach z lokalną społecznością oraz jednostkami administracji publicznej;
  • Koordynowanie postępowań administracyjnych do etapu uzyskania kompletu decyzji administracyjnych w celu realizacji zaplanowanych inwestycji budowlanych;

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w rozwoju projektów budowlanych, najlepiej w branży OZE;
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: gospodarka przestrzenna, ekoenergetyka, ochrona środowiska, energetyka, budownictwo lub pokrewne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania najlepszych rozwiązań;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie umiejętności negocjacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i koordynacji współpracującego zespołu;
  • Zaangażowanie, systematyczność i kreatywność w działaniu;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość oprogramowania GIS lub CAD będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju w przyszłościowej branży odnawialnych źródeł energii;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu na etapie wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie rozwijającej projekty OZE na rynku polskim już od 2007 r., a na rynkach europejskich od 1995 r.
  • W zależności od doświadczenia możemy zaproponować Tobie stanowisko: Junior Project Manager, Project Manager, Senior Project Manager, Regional Project Manager.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Finansowanie nauki języków;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Spotkania organizacyjne;
  • Brak dress code'u;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Kafeteria benefitów.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Cię ofertą!

Napisz CV i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim oraz spotkajmy się i porozmawiajmy o możliwości współpracy.